Absolutne Junioři (roč. 2001 - 2004) Muži (roč. 1980 - 2000) Veteráni (muži 1979 a starší) Ženy (bez rozdílu věku) Fresh muži Fresh ženy UAC Mentorbikers

Distance 51 km

# St.c. JménoKategorie1. kolo2. kolo3. koloCil
66 Kamil KadlecVeteráni (muži 1979 a starší)DNF
29 Vojtěch HrstkaJunioři (roč. 2001 - 2004)01:19:27DNF
38 Jaroslav ZelenkaMuži (roč. 1980 - 2000)01:22:3003:03:59DNF
7 Petra BoučkováŽeny (bez rozdílu věku)03:29:25DNF
48 Pavel NovákVeteráni (muži 1979 a starší)02:02:5002:59:13DNF
54 Adolf LisýVeteráni (muži 1979 a starší)01:41:55DNF
32 Tomáš BičVeteráni (muži 1979 a starší)01:19:5801:18:29DNF
4 Martin LesageVeteráni (muži 1979 a starší)01:15:42DNF
12 Nikola JarošJunioři (roč. 2001 - 2004)01:27:42DNF
60 Jakub SůsaMuži (roč. 1980 - 2000)DNF
28 Madla FantováŽeny (bez rozdílu věku)01:37:43DNF
6 Jan BoučekVeteráni (muži 1979 a starší)01:44:08DNF
70 Ivo RybářMuži (roč. 1980 - 2000)01:13:5001:14:39DNF
10 Petr FaltusVeteráni (muži 1979 a starší)DNF
78 Jirka PášaVeteráni (muži 1979 a starší)01:46:45DNF
27 Jan KošnářVeteráni (muži 1979 a starší)01:29:49DNF
35 Roman StrnadJunioři (roč. 2001 - 2004)DNF
62 Marek TlamichaJunioři (roč. 2001 - 2004)01:56:4902:31:33DNF
67 Tomáíš BednářVeteráni (muži 1979 a starší)01:48:43DNF
21 Pavel BendaVeteráni (muži 1979 a starší)01:20:50DNF
8 pan Mářa Muži (roč. 1980 - 2000)01:28:14DNF
63 Tomáš TlamichaVeteráni (muži 1979 a starší)01:56:4602:31:53DNF
1 37 Frantisek SalaquardaVeteráni (muži 1979 a starší)01:08:4401:09:0501:11:1703:29:06
2 30 Petr SteinerMuži (roč. 1980 - 2000)01:14:1401:08:2601:08:2303:31:03
3 1 Zbyněk RůžičkaMuži (roč. 1980 - 2000)01:08:3101:10:1801:16:0203:34:51
4 13 Picollo Kreuziger VágnerVeteráni (muži 1979 a starší)01:10:5101:09:0701:16:3003:36:28
5 77 Pavel StenberkVeteráni (muži 1979 a starší)01:13:3801:08:3401:17:1403:39:26
6 17 Lukáš VejvarMuži (roč. 1980 - 2000)01:14:2001:12:0401:13:2103:39:45
7 5 Michal VlachovskýMuži (roč. 1980 - 2000)01:10:5401:11:3901:19:1203:41:45
8 16 David JandaMuži (roč. 1980 - 2000)01:14:5301:12:2701:20:4603:48:06
9 73 Otakar DvořákVeteráni (muži 1979 a starší)01:14:2601:15:5201:19:0603:49:24
10 39 Stanislav KejzlarVeteráni (muži 1979 a starší)01:10:1401:12:0401:28:3403:50:52
11 23 Václav ŠuserMuži (roč. 1980 - 2000)01:14:0901:18:1401:19:5703:52:20
12 24 Jaroslav PlocMuži (roč. 1980 - 2000)01:14:2301:14:0901:24:0403:52:36
13 14 Zdeněk KordinaMuži (roč. 1980 - 2000)01:19:3101:18:2601:23:0104:00:58
14 58 Marek HoudekVeteráni (muži 1979 a starší)01:22:2001:18:2401:24:3504:05:19
15 46 Jan KučeraVeteráni (muži 1979 a starší)01:20:4401:20:1301:26:4604:07:43
16 2 Lustig MichalMuži (roč. 1980 - 2000)01:16:5801:21:2201:31:3804:09:58
17 65 Jetýlek MichalMuži (roč. 1980 - 2000)01:25:2601:21:5401:30:4304:18:03
18 59 Jiří PreiningerVeteráni (muži 1979 a starší)01:25:2401:26:1301:34:5104:26:28
19 57 Václav ZimmelVeteráni (muži 1979 a starší)01:29:5101:27:2801:29:5204:27:11
20 22 Josef PtáčekVeteráni (muži 1979 a starší)01:25:1501:27:2801:37:3404:30:17
21 64 Tomas KlognerMuži (roč. 1980 - 2000)02:50:0401:46:0200:00:2504:36:31
22 19 David KoutenskyMuži (roč. 1980 - 2000)01:35:4201:29:5401:36:2404:42:00
23 31 Ondřej NovotnýMuži (roč. 1980 - 2000)01:23:0801:30:5501:51:1204:45:15
24 18 Jitka PojkarováŽeny (bez rozdílu věku)01:31:5201:36:0801:38:0204:46:02
25 44 Zdeněk PapežMuži (roč. 1980 - 2000)01:35:2501:36:0201:40:5804:52:25
26 20 Jakub TamchynaMuži (roč. 1980 - 2000)01:35:1401:36:3301:44:4304:56:30
27 34 Tomáš ŠvihálekVeteráni (muži 1979 a starší)01:26:3101:38:1002:03:0405:07:45
28 3 Martin FibigerVeteráni (muži 1979 a starší)01:32:1901:43:5001:53:1305:09:22
29 88 Josef KašíkVeteráni (muži 1979 a starší)01:40:5001:45:4201:49:5705:16:29
30 43 Bohumil VyhnálekVeteráni (muži 1979 a starší)01:48:2501:46:5101:47:0305:22:19
31 15 Tomáš RichterMuži (roč. 1980 - 2000)01:44:2201:49:1301:54:1305:27:48
32 45 Martina PapežováŽeny (bez rozdílu věku)01:51:2801:51:3102:02:0905:45:08
33 40 Petr SlachtaVeteráni (muži 1979 a starší)01:59:1602:07:0002:10:2506:16:41

Distance 17 km

# St.c. JménoKategorieCil
1 55 Adam ZáhorecFresh muži 01:08:29
2 72 Igor BeznosovFresh muži 01:19:59
3 53 Jan FabianFresh muži 01:23:34
4 33 Hynek MládekFresh muži 01:27:52
5 85 Nikola VágnerováFresh ženy01:29:43
6 42 Patrik NešporFresh muži 01:32:38
7 86 Jonáš Platil Fresh muži 01:35:30
8 56 Jakub HrdličkaFresh muži 01:37:49
9 71 Martina RybářováFresh ženy01:38:26
10 84 Blanka VágnerováFresh ženy01:38:34
11 61 Ladislava KonečnáFresh ženy01:45:35
12 75 Tomáš BlechaFresh muži 01:50:49
13 74 Petr DykastFresh muži 01:54:17
14 82 Petr GbelecFresh muži 02:07:36
15 68 Ľuboš KyselaFresh muži 02:30:39
16 69 Kačka KyselováFresh ženy02:30:41
17 79 Jakub KoutenskýFresh muži 02:31:30
18 87 Josef MichalFresh muži 02:31:31
19 80 Daniel KoutenskýFresh muži 02:32:19
20 83 Honza BlažekFresh muži 02:35:57
21 36 Bohumil StrnadFresh muži 02:36:00
22 81 Matěj BlažekFresh muži 02:36:05
23 11 Lenka JarošováFresh ženy03:15:25
24 76 Adriana BlechováFresh ženy03:15:30