Absolutne Junioři do 18 let Juniorky do 18 let Muži do 40 let Ženy Veteráni nad 40 let Muži Fresh Ženy Fresh číslo UAC Mentorbikers

Distance 45 km

# St.c. JménoTýmKategorie1. kolo2. kolo3. koloCil
59 Petr SoučekBikemarastMuži do 40 let00:56:3801:17:57DNF
2 Jiří Dušek3Bike týmMuži do 40 let01:07:1001:13:24DNF
6 Lukáš Vrtiška3Bike týmMuži do 40 let01:42:05DNF
36 Hynek MládekVeteráni nad 40 let01:04:3301:09:45DNF
53 Tomáš KoutenskýVeteráni nad 40 let02:07:36DNF
45 Pavel PiskBeManiax MadbikeVeteráni nad 40 let01:26:5301:24:43DNF
17 Jakub JirousekHerostoreMuži do 40 let00:59:4901:07:26DNF
50 Richard HejdukVeteráni nad 40 let01:13:02DNF
4 Tomáš TrojanMuži do 40 let00:54:09DNF
20 Lukáš BartoněkČESYKMuži do 40 let01:37:0800:53:21DNF
44 Miroslav VarvařovskýAlltraining.czVeteráni nad 40 letDNF
16 Madla FantováBBRacingŽeny01:02:44DNF
23 Peter SzaboMuži do 40 let01:07:00DNF
1 5 Zbyněk RůžičkaSKI PAUDERA Staré SplavyMuži do 40 let00:44:4400:44:4700:46:5802:16:29
2 65 Matěj BedrníkČeská SpořitelnaJunioři do 18 let00:44:4800:47:3200:46:3502:18:55
3 58 Jiří ZárybnickýCK Vinohradské šlapkyVeteráni nad 40 let00:46:4500:46:3600:46:4402:20:05
4 48 Vojtěch MarešBikeclinic CannondaleVeteráni nad 40 let00:45:1400:50:3200:50:3902:26:25
5 79 Ondřej BeranKC Slávia PrahaMuži do 40 let00:45:0700:51:4800:52:3902:29:34
6 56 Martin HajnýMuži do 40 let00:49:5400:49:5200:50:5702:30:43
7 57 Michal VlachovskýMuži do 40 let00:50:0300:50:2900:52:0402:32:36
8 77 Ondřej SobekStark Cysling TeamMuži do 40 let00:51:0000:52:1500:50:3702:33:52
9 76 Radek PetržilkaMuži do 40 let00:50:1700:50:5800:53:3102:34:46
10 19 Lukáš VejvarStark cycling teamMuži do 40 let00:53:3600:51:3500:52:4002:37:51
11 37 Aleš VágnerRoRace team Veteráni nad 40 let00:49:5900:52:2100:56:2402:38:44
12 68 Michal LUSTIG VeselýBIKE NOTORICMuži do 40 let00:51:0600:55:0400:55:3002:41:40
13 61 Martin ŠestákCyklotrenink.comVeteráni nad 40 let00:53:3400:53:3000:56:5102:43:55
14 21 Roman StrnadCyklošvec Stevens teamJunioři do 18 let00:52:2500:58:4501:04:1002:55:20
15 26 Michal Jetýlek Auto OTTL Muži do 40 let00:57:1200:58:1101:01:3602:56:59
16 75 Pavel ŠolarBenešovVeteráni nad 40 let00:57:0400:58:5001:03:4102:59:35
17 70 Michal PáleníkMuži do 40 let00:59:2501:00:3201:02:0003:01:57
18 63 Pavlína MackováCykloklub ChýnovŽeny01:00:0301:01:1101:02:5603:04:10
19 60 Josef ŠnoblCJK NeplachovVeteráni nad 40 let00:57:0901:02:0601:06:3803:05:53
20 55 Václav ŠuserBTK Euro Bike PrahaMuži do 40 let00:51:1801:04:0001:15:2103:10:39
21 18 Jakub TamchynaStark Cycling TeamMuži do 40 let01:04:4301:04:0101:08:5903:17:43
22 1 pan Mářa Muži do 40 let00:56:5001:07:0101:18:3403:22:25
23 49 Jakub HrdličkaMuži do 40 let01:01:2101:07:1601:13:5203:22:29
24 54 Štěpán FišerRáj kol KladnoVeteráni nad 40 let01:04:0001:07:2401:11:1603:22:40
25 31 Daniel HendrichVeteráni nad 40 let01:03:0201:09:1601:13:0703:25:25
26 22 David KoutenskýMuži do 40 let00:59:0401:00:2601:32:5003:32:20
27 29 Jan KošnářRáj kol KladnoMuži do 40 let01:04:3901:11:0901:29:1703:45:05
28 25 David Fibiger1PF SuperbJunioři do 18 let01:09:5801:13:4401:21:3203:45:14
29 42 Bohumil VyhnálekŘíčanyVeteráni nad 40 let01:07:3001:15:5101:22:0303:45:24
30 39 Tomáš RichterBike Trans PoříčíMuži do 40 let01:06:5001:12:0601:28:0203:46:58
31 40 Luboš HůlaMTB RakovníkVeteráni nad 40 let01:22:5801:23:3001:29:1504:15:43
32 24 Martin Fibiger1PF SuperbVeteráni nad 40 let02:53:3401:43:2300:00:0904:37:06

Distance 15 km

# St.c. JménoTýmKategorieCil
78 Daniel DrinkeKžižákMuži FreshDNF
1 12 Marek MahagoniČESYKMuži Fresh00:50:36
2 8 Ivo RybářCK LOKO Rakovník Muži Fresh00:50:48
3 73 Adam ZáhorecMuži Fresh00:52:30
4 10 Vojtěch PejšaZPcyklo Proofy Corratec teamMuži Fresh00:54:14
5 41 Tomáš ChalupeckýRorace team PyšelyMuži Fresh00:56:05
6 82 Přemysl ChaloupkaExit TeamMuži Fresh00:56:11
7 67 Jan ChmátalRoRace Team PyšelyMuži Fresh00:56:17
8 69 Ondřej Fanta116 FanMuži Fresh00:56:43
9 72 Vojtěch JahodaMuži Fresh00:56:48
10 32 Vojtěch HrstkaMuži Fresh00:59:35
11 38 Vít PodešvaMuži Fresh00:59:45
12 81 Jonáš VojtěchMuži Fresh01:00:13
13 64 David ChmátalRoRace Team PyšelyMuži Fresh01:02:52
14 62 Radek FelixMuži Fresh01:04:16
15 83 Jiří SkorkovskýMuži Fresh01:07:06
16 7 Martina Rybář DyntarováCK LOKO Rakovník Ženy Fresh01:10:57
17 43 Nikola VágnerováRoRace Team PyšelyŽeny Fresh01:12:57
18 9 Pavla HrstkováŽeny Fresh01:13:28
19 80 Jan Bouček PolemNepolemMuži Fresh01:14:41
20 74 Michal JahodaMuži Fresh01:14:48
21 13 Petr FaltusPolemnEpolemMuži Fresh01:15:08
22 71 Richard PuškaBike Trans PoříčíMuži Fresh01:18:28
23 51 Michal PročkeSK Čechie UhříněvesMuži Fresh01:21:23
24 27 Kamila KošnářováRáj kol KladnoŽeny Fresh01:30:16
25 66 Kateřina BedrníkováVelocitasŽeny Fresh01:34:16
26 30 Bohumil StrnadAutoCombi Kutná HoraMuži Fresh01:34:38
27 85 Jan BlažekRoRace Team PyšelyMuži Fresh01:41:25
28 84 Matěj BlažekRoRace Team PyšelyMuži Fresh01:42:11
29 52 Jakub KoutenskýMuži Fresh02:07:43