Jméno Tým Kategorie Platba VS
Nikola Jaroš Čistý sport kids racing team Junioři (roč. 2001 - 2004) NE 1275
Vojtěch Hrstka Popovice Junioři (roč. 2001 - 2004) NE 1300
Roman Strnad Galaxy Cyklošvec Stevens Junioři (roč. 2001 - 2004) NE 1310
Marek Tlamicha Junioři (roč. 2001 - 2004) NE 1346
Lustig Michal BIKE NOTORIC Muži (roč. 1980 - 2000) NE 1254
Zbyněk Růžička SKI PAUDERA Staré Splavy Muži (roč. 1980 - 2000) NE 1257
Michal Vlachovský Dexter Cycling Muži (roč. 1980 - 2000) NE 1260
pan Mářa Česyk Muži (roč. 1980 - 2000) NE 1265
Petr Koudelka KVS Praha Muži (roč. 1980 - 2000) NE 1270
Zdeněk Kordina PIVO TEAM Ústrašice Muži (roč. 1980 - 2000) NE 1277
Tomáš Richter Bike Trans Poříčí Muži (roč. 1980 - 2000) NE 1278
David Janda Harfa Sport Team Muži (roč. 1980 - 2000) NE 1279
Lukáš Vejvar Stark Cycling Team Muži (roč. 1980 - 2000) NE 1281
David Koutensky Vlašim Muži (roč. 1980 - 2000) NE 1284
Jakub Tamchyna Stark Cycling Team Muži (roč. 1980 - 2000) NE 1285
Václav Šuser BTK EURO BIKE Praha Muži (roč. 1980 - 2000) NE 1288
Jaroslav Ploc SK Kola Víšek Muži (roč. 1980 - 2000) NE 1290
Tomáš Trojan Muži (roč. 1980 - 2000) NE 1293
Jan Hájek auto I.S.R. Muži (roč. 1980 - 2000) NE 1295
Petr Steiner auto I.S.R. Muži (roč. 1980 - 2000) NE 1301
Ondřej Novotný Čistý sport Muži (roč. 1980 - 2000) NE 1302
Jaroslav Zelenka KMS HRÁDEK Muži (roč. 1980 - 2000) NE 1313
Zdeněk Papež eMZeta Muži (roč. 1980 - 2000) NE 1327
Jetýlek Michal Auto OTTL Muži (roč. 1980 - 2000) NE 1344
Tomas Klogner Muži (roč. 1980 - 2000) NE 1347
Jakub Sůsa CK Hydrant Muži (roč. 1980 - 2000) ANO 1354
Ivo Rybář CK Loko Rakovník Muži (roč. 1980 - 2000) ANO 1359
Martin Fibiger 1PF! Veteráni (muži 1979 a starší) NE 1255
Martin Lesage Transbrody Veteráni (muži 1979 a starší) NE 1256
Jan Bouček Polemnepolem Veteráni (muži 1979 a starší) NE 1261
Petr Faltus PolemnEpolem BT Veteráni (muži 1979 a starší) NE 1271
Picollo Kreuziger Vágner RoRace team Pyšely Veteráni (muži 1979 a starší) NE 1276
Pavel Benda Express Tufo Team Kolín Veteráni (muži 1979 a starší) NE 1286
Josef Ptáček Stark Cycling Team Veteráni (muži 1979 a starší) NE 1287
Jan Košnář Ráj kol Kladno Veteráni (muži 1979 a starší) NE 1297
Tomáš Bič auto I.S.R. Veteráni (muži 1979 a starší) NE 1304
Tomáš Švihálek cyklotrenink.com Veteráni (muži 1979 a starší) NE 1307
Frantisek Salaquarda Bikestrike Veteráni (muži 1979 a starší) NE 1312
Stanislav Kejzlar Veteráni (muži 1979 a starší) NE 1314
Petr Slachta Branik Spiders Veteráni (muži 1979 a starší) NE 1322
Marek Lekeš AC Sparta Praha cycling Veteráni (muži 1979 a starší) NE 1324
Bohumil Vyhnálek Říčany Veteráni (muži 1979 a starší) NE 1326
Jan Kučera KC Slavia Praha Veteráni (muži 1979 a starší) NE 1329
Pavel Novák Myšáci Veteráni (muži 1979 a starší) NE 1336
Marek Houdek Six Monkeys Veteráni (muži 1979 a starší) NE 1339
Jirka Páša RoRace Team Veteráni (muži 1979 a starší) NE 1340
Tomáš Tlamicha Veteráni (muži 1979 a starší) NE 1345
Adolf Lisý Veteráni (muži 1979 a starší) ANO 1349
Václav Zimmel Dexter Veteráni (muži 1979 a starší) ANO 1352
Jiří Preininger Veteráni (muži 1979 a starší) ANO 1353
Kamil Kadlec Veteráni (muži 1979 a starší) ANO 1355
Tomáíš Bednář Veteráni (muži 1979 a starší) ANO 1356
Otakar Dvořák Transbrody Veteráni (muži 1979 a starší) ANO 1362
Pavel Stenberk Veteráni (muži 1979 a starší) ANO 1363
Josef Kašík Veteráni (muži 1979 a starší) ANO 1372
Petra Boučková Polemnepolem Ženy (bez rozdílu věku) NE 1262
Jitka Pojkarová Dexter Cycling Ženy (bez rozdílu věku) NE 1282
Madla Fantová BBRacing Ženy (bez rozdílu věku) NE 1298
Martina Papežová eMZeta Ženy (bez rozdílu věku) NE 1328
Hynek Mládek Fresh muži NE 1305
Bohumil Strnad Autocombi Kutná Hora Fresh muži NE 1311
Patrik Nešpor SKK Spartak Čtyřkoly Fresh muži NE 1325
Petr Pančocha Fresh muži NE 1330
Tomáš Blecha Kubikes.cz Fresh muži NE 1338
Petr Dykast Fresh muži NE 1341
Josef Michal CJP Fresh muži NE 1348
Adam Záhorec Fresh muži ANO 1350
Jakub Hrdlička Fresh muži ANO 1351
Ľuboš Kysela Česyk Fresh muži ANO 1357
Igor Beznosov Fresh muži ANO 1361
Jakub Koutenský Fresh muži ANO 1364
Daniel Koutenský Fresh muži ANO 1365
Matěj Blažek Fresh muži ANO 1366
Petr Gbelec 3P Fresh muži ANO 1367
Honza Blažek Fresh muži ANO 1368
Jan Fabian Fresh muži ANO 1370
Jonáš Platil Fresh muži ANO 1371
Lenka Jarošová Čistý sport Fresh ženy NE 1274
Adriana Blechová Kubikes.cz Fresh ženy NE 1337
Blanka Vágnerová RoRace Team Pyšely Fresh ženy NE 1342
Ladislava Konečná Seč Fresh ženy NE 1343
Kačka Kyselová Česyk Fresh ženy ANO 1358
Martina Rybářová CK Loko Rakovník Fresh ženy ANO 1360
Nikola Vágnerová RoRace Team Pyšely Fresh ženy ANO 1369