Jméno Tým Kategorie Platba VS
Michal Pilát Bike Trans Poříčí VÝROSTCI 22 km r.n. 2003-2018 ANO 693
Václav Matuska Sportovní spolek Poříčí VÝROSTCI 22 km r.n. 2003-2018 ANO 699
DANIEL DOBRÝ POŘÍČÁCI VÝROSTCI 22 km r.n. 2003-2018 ANO 708
Oliver Šikl Kobliha VÝROSTCI 22 km r.n. 2003-2018 ANO 714
Jonatan Rauchfuss REVITBUILD MTB Team VÝROSTCI 22 km r.n. 2003-2018 ANO 718
Adam Štědrý TRANSBRODY VÝROSTCI 22 km r.n. 2003-2018 NE 748
Jan Apolín ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS CYC VÝROSTCI 22 km r.n. 2003-2018 NE 757
Adam Skolil Cyklotrial-středníČechy VÝROSTCI 22 km r.n. 2003-2018 ANO 790
Radek Lesage Trans Brody VÝROSTCI 22 km r.n. 2003-2018 ANO 794
Marek Lesage Trans Brody VÝROSTCI 22 km r.n. 2003-2018 ANO 796
Marek Lesage Trans Brody VÝROSTCI 22 km r.n. 2003-2018 ANO 798
Jakub Kuba bikeclinic junior team VÝROSTCI 22 km r.n. 2003-2018 ANO 805
Filip Rabiňák CHASNÍCI 22km r.n. 0-2002 ANO 687
Lukáš Nohejl Bohnice CHASNÍCI 22km r.n. 0-2002 ANO 702
PETR DOBRÝ POŘÍČÁCI CHASNÍCI 22km r.n. 0-2002 ANO 707
jiří šikl Kobliha CHASNÍCI 22km r.n. 0-2002 NE 711
Roman Bialonczyk Česyk CHASNÍCI 22km r.n. 0-2002 NE 752
Libor Rajdl Poříčáci CHASNÍCI 22km r.n. 0-2002 NE 762
Jan Kot Toulaví vlci CHASNÍCI 22km r.n. 0-2002 ANO 766
Marek Jerie TJ Magla CHASNÍCI 22km r.n. 0-2002 NE 773
František Lojín BSK Racing CHASNÍCI 22km r.n. 0-2002 ANO 782
František Lojín ml. Kraken Team Dobříš CHASNÍCI 22km r.n. 0-2002 ANO 784
Michal Fišer CHASNÍCI 22km r.n. 0-2002 ANO 788
Pavel Skolil Cyklotrial-středníČechy CHASNÍCI 22km r.n. 0-2002 ANO 789
Jaroslav Štecher CHASNÍCI 22km r.n. 0-2002 ANO 793
Tomáš Makrlík Turbo šneci CHASNÍCI 22km r.n. 0-2002 ANO 797
Martin Lesage Trans Brody CHASNÍCI 22km r.n. 0-2002 ANO 799
Milan Šaman Galaxy Cyklo Švec Vlašim CHASNÍCI 22km r.n. 0-2002 ANO 800
Jiří Helebrand CHASNÍCI 22km r.n. 0-2002 ANO 802
Václav Bláha CHASNÍCI 22km r.n. 0-2002 ANO 806
Jonáš Platil CHASNÍCI 22km r.n. 0-2002 ANO 810
Michal Teršr Bikeclinic CHASNÍCI 22km r.n. 0-2002 ANO 812
Anna Teršr Bikeclinic junior team DĚVEČKY 22km r.n. 2003-2018 ANO 813
Alena Skoumalová DCÉRKY 22km r.n. 1979-2002 ANO 692
Hanny Kasalová Kobliha DCÉRKY 22km r.n. 1979-2002 NE 712
Hana Turynová KELLYS BIKE RANCH TEAM DCÉRKY 22km r.n. 1979-2002 ANO 722
Anna Apolínová ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS CYC DCÉRKY 22km r.n. 1979-2002 NE 759
Alžběta Stunová BB CYKLOSPORT SUPERIOR DCÉRKY 22km r.n. 1979-2002 NE 764
Michaela Matoušková BTK Eurobike Praha DCÉRKY 22km r.n. 1979-2002 ANO 791
Radka Jůzová Turbo šneci DCÉRKY 22km r.n. 1979-2002 ANO 795
Jaroslava Matušková Poříčí VĚDMY 22km r.n. 0-1978 ANO 701
Petra Hliňáková VĚDMY 22km r.n. 0-1978 ANO 710
Jana Rauchfussová REVITBUILD MTB Team VĚDMY 22km r.n. 0-1978 ANO 717
Hana Matoušková BTK EURO BIKE Praha VĚDMY 22km r.n. 0-1978 NE 768
Jana Dvořáková Trans Brody VĚDMY 22km r.n. 0-1978 ANO 808
Zuzana Majerová VĚDMY 22km r.n. 0-1978 ANO 811
Tomáš Richter BIJCI 44km r.n. 1979-2002 ANO 686
Peter Szabo BIJCI 44km r.n. 1979-2002 ANO 700
Petr Šimonek BIJCI 44km r.n. 1979-2002 NE 703
Tomáš Jedlička BIJCI 44km r.n. 1979-2002 ANO 709
Martin Malinsky REVITBUILD MTB Team BIJCI 44km r.n. 1979-2002 ANO 715
Michal Jetýlek Auto OTTL s.r.o. BIJCI 44km r.n. 1979-2002 ANO 719
Jiří Dušek 3Bike tým BIJCI 44km r.n. 1979-2002 ANO 720
Lukáš Kindl Kellys BikeRanch Team BIJCI 44km r.n. 1979-2002 ANO 721
Jakub Hrdlička Skupina trapnejch bajkerů BIJCI 44km r.n. 1979-2002 NE 750
Martin Fikar BAKAKO Nová Paka BIJCI 44km r.n. 1979-2002 NE 751
David Kolář BIJCI 44km r.n. 1979-2002 NE 760
David Kolář BIJCI 44km r.n. 1979-2002 NE 761
Tomáš Stuna BB CYKLOSPORT SUPERIOR BIJCI 44km r.n. 1979-2002 NE 763
Ota Zima Kellys Bikeranch BIJCI 44km r.n. 1979-2002 NE 765
Tomáš Černý BIJCI 44km r.n. 1979-2002 NE 769
Tomáš Uhlíř POC Bike Team BIJCI 44km r.n. 1979-2002 NE 770
Jan Doležel BIJCI 44km r.n. 1979-2002 NE 772
Lukáš Trantina Bikeclinic BIJCI 44km r.n. 1979-2002 NE 774
Václav Šuser BTK EURO BIKE Praha BIJCI 44km r.n. 1979-2002 NE 777
Michal Šenki BIJCI 44km r.n. 1979-2002 NE 778
Pavel Gonda Duratec Weil Hotel Time BIJCI 44km r.n. 1979-2002 NE 779
Jan Modrý BIJCI 44km r.n. 1979-2002 ANO 783
Martin Fuxa BIJCI 44km r.n. 1979-2002 ANO 785
Jiří Kazda Sportcentrum Jičín BIJCI 44km r.n. 1979-2002 ANO 792
Michal Vlachovský BIJCI 44km r.n. 1979-2002 ANO 801
Lukáš Hofman Sky a bike centrum Radotín BIJCI 44km r.n. 1979-2002 ANO 803
Pan Mářa BIJCI 44km r.n. 1979-2002 ANO 809
Vladimír Kloubek ŠVIHÁCI VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 ANO 678
Radek Pour VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 ANO 682
Jiri Čáslava los kolos VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 ANO 688
Luboš Vojtíšek Wrigley VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 NE 695
Petr Majer Mrač VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 ANO 706
Marek Rauchfuss REVITBUILD MTB Team VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 ANO 716
Bohumil Vyhnálek Říčany VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 ANO 723
Aleš Vágner RoRace Team Pyšely VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 NE 739
Petr Volf Agro Kolín VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 NE 740
Miroslav Míchal VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 NE 741
Pavel Šolar VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 NE 746
Daniel Štědrý TRANSBRODY VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 NE 747
Jan Krejčíř Wrigley VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 NE 749
Josef Ptáček Stark Cycling Team VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 NE 753
Ladislav Pavelek SC Calabrone VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 ANO 754
Jiří Apolín ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS CYC VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 NE 758
Michal Matoušek BTK EURO BIKE Praha VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 NE 767
Radek Dyntar EMA VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 NE 771
Josef Stuna Kaba Sport Chotěboř VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 NE 775
Jakub Hříbal Rábí VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 NE 776
Jiri Bartak VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 NE 780
Václav Hálek GT Bycicles VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 ANO 786
Hynek Mládek Auto Otl s.r.o. VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 ANO 787
Radovan ďurana VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 ANO 804
Otakar Dvořák Trans Brody VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 ANO 807
Petr Dařbuján Truxxxík cycling team VOJEVŮDCI 44km r.n. 0-1978 ANO 814
Lukáš Vrtiška 3Bike tým OBECNÍ BLÁZNI 12km ANO 689
Josef Peak Kaška Poříčtí gentlemani OBECNÍ BLÁZNI 12km NE 694
Michal Řezníček Poříčtí gentlemani OBECNÍ BLÁZNI 12km ANO 781